Seznamte se s COMMIS, využijte čas! - Commis

Ano, doba pro celý obor HORECA je slušně řečeno … těžká. Navázané obory na toto odvětví se snaží hledat poptávku jinde mimo tento obor, aneb v duchu kdo zůstane poslední, ať zhasne. Je to těžká řetězová reakce pro všechny. My jsme to však v COMMIS uchopili právě tak, jako některé další inovativní firmy. COVID-19 tu je a bude. Musíme si všichni zvyknout a hlavně se přizpůsobit – kdo to udělá, vyhraje. My v COMMIS děláme vše pro to, aby právě appka COMMIS pro vás všechny byla perfektním nástrojem na vedení provozu nejen v dobách blahobytu, ale právě i v těchto časech.

Proto jsme právě dnes spustili v COMMIS mnoho dalších funkcí, abychom podpořili naše klienty. Navíc máme i nový web a těšíme se tak na další, kterým budeme moci pomoci.

Využijte čas, my Vám appku ukážeme, navíc si jí budete moci nezávazně vyzkoušet. Nikdo nevíme, co bude za měsíc, za týden, či pomalu zítra. S tím COMMIS počítá a právě pro to máme pro vás speciální výhodné individuální zkušební lhůty! Neváhejte nás kontaktovat.