Novinky v COMMIS pro měsíc srpen. - Commis

Zde naleznete detailní ukázku nových funkcí a úprav, které máte ode dneška v COMMIS k dispozici.

  • Vylepšili jsme vám vyhledávač!

    Nyní můžete hledat přímo kolegy/kolegyně a zprávy nebo úkoly, které jste si zasílali mezi sebou. Navíc můžete hledat kolegy či kolegyně i třeba podle pracovní pozice. Vyhledávač je navíc inteligentnější a hledání je tak ještě jednodušší a rychlejší

  • Navíc můžete přímo v detailu jakéhokoliv záznamu kliknout na ikonku/fotku vašeho kolegy/ vaší kolegyně pro ještě rychlejší vyhledání společných záznamů.

  • Provedli jsme další etapu eliminace upozornění/notifikací.

Nastavili jsme chytřejší systém, abychom vám ulevili v počtu notifikací a upozornění, která dostáváte do zvonečku, či na základní přehled.

  •  Do modulu úkoly jsme vám umístili grafické zobrazení vašich úkolů!

Jde o úkoly, které jste přijali, nebo-li  které vám zadal kolega/kolegyně, což slouží k ještě lepší orientaci. Pro zjištění více informací o vašich přijatých úkolech můžete kliknout na grafické zobrazení.

  • Provedli jsme také pár grafických úprav,

aby se vám, nejen v telefonu, ještě lépe v COMMIS pracovalo. Například jsme provedli změnu vizualizace nápovědy, kterou můžete vidět výše a mnoho dalšího.


Systém stále vylepšujeme, na základě přesně vašich podnětů. Neváhejte a napište nám! Napadá vás něco, co byste v COMMIS uvítali? Něco nefunguje jak má? Něco vám vadí? Něco byste vylepšili? Neváhejte nás kontaktovat, ať již on-line na našem webu www.commis.cz, na e-mailu: info@commis.cz, či na telefonu +420 728 150 549.

Přejeme vám hezké dny! Tým COMMIS!