Nabízíme pomoc domovům pro seniory a podobným zařízením! - Commis

Co je nového v COMMIS?

Budeme chvíli věřit, že to nejhorší je snad za námi (i když budoucí vývoj je značně nejistý). Na posledních pár měsíců asi všichni dlouho nezapomene.

Ale nebýt této situace, asi bychom zapomněli na to, že je také potřeba myslet na druhé, být solidární a podpořit ostatní tím, co třeba umíme nejlépe. Proto jsme se před pár týdny rozhodli poskytnout COMMIS naplno domovům pro seniory a podobným zařízením.

Logicky nejprve pro tato zařízení bylo primární zabezpečení ochrany zdraví jak seniorů, tak veškerého personálu, což nebylo jednoduché. A jako velké poděkování chceme zaměstnancům těchto zařízení maximálně pomoci v jejich práci.

 

– COMMIS pomáhá jako jednoduchý komunikační nástroj, tak jako v hotelu od paní pokojské až po management.

– díky COMMIS můžete komunikovat na dálku a dodržovat tak zásady bezpečnosti a eliminovat rizika

– v práci pomáhá a během zaslouženého volna neruší

– každý jej může ovládat odkudkoli on-line, přes počítač, telefon či tablet.

– vše přehledně a tak, aby vyhovovalo každodennímu provozu, COMMIS se původně zrodil v hotelu, proto je celý postaven na praktických zkušenostech

– žádná omezení využití jako jiné volně dostupné aplikace.

Cílem tohoto příspěvku není zviditelnit se, ale rádi bychom pomohli dalším podobným zařízením! Pokud o nějakých víte, nebo v nich sami pracujete, dejte nám vědět!

Všem lidem, kteří dělají těžkou práci v těchto zařízeních, opravdu děkujeme. Chceme vám alespoň prostřednictvím této maličké pomoci vyjádřit vděk a respekt za to, jak jste to vše zvládli nejen v uplynulých měsících, ale i v letech předchozích, kdy na vás nikdo nemyslel a vaši práci brali ostatní lidé jako automatickou službu!

My z COMMIS Vám z celého srdce děkujeme.