Hosté chtějí vše online, Váš tým také. - Commis

V současné době se na trhu nachází desítky možná stovky produktů týkajících se online světa v oboru pohostinství. Bezpočet různých rezervačních systémů a kanálů, na to navázaných xy aplikací, komunikačních systémů s hosty či standardních pokladních systémů nebo různých online systémů skladového hospodářství. Na trhu se dají najít jak kvalitní, tak nekvalitní produkty. Trh vyžaduje být více a více online. Segment HORECA se musel rychle přizpůsobit, aby zaujal potenciálního hosta.

Ale co takhle začít u Vašeho týmu? Nemáte problém s interní komunikací? Funguje vše správně? Nebo jsou problémy přenášeny do denní operativy? Trpíte, tak jako kolegové z Vaší branže na celém světě, nedostatkem pracovních sil a potřebujete šetřit čas zaměstnanců na to, aby dělali primárně to, za co jsou u Vás placeni? Chcete, aby se Vaši pracovníci na daných pozicích především věnovali hostům a ne řešením komunikačního šumu? Chcete mít stále spokojené hosty? Na interní komunikaci, v tak turbulentním odvětví jako je HORECA, vše stojí.

Díky naší aplikaci Commis, dokážete komunikovat efektivněji s Vaším týmem než kdy předtím. Přečte si, co naše aplikace umí a pokud již nechcete řešit každodenní komunikační problém ve Vašem provozu, obraťte se na nás. Uvidíte, že Vám Commis dokáže nejen pomoci v mnoha věcech, ale na konci procesu i ušetřit náklady. Jsme jediná komunikační aplikace zaměřena primárně na hotelový a restaurační segment v České republice, která respektuje specifické potřeby tohoto odvětví. Naše aplikace je testována denně v praxi, zkuste jí a připojte se ke spokojeným uživatelům.

Kontaktujte nás prostřednictví poptávkového formuláře a my Vám ukážeme, jak vše jednoduše funguje a co vše Commis umí.

zdroj: obrázek: https://www.spacepole.com/industries/hotels/