COMMIS - My neradíme, my konáme.

Pomáháme - zdarma

Plná verze
COMMIS

ZDARMA

  • Novým klientům
  • jako pomoc nabízíme
  • COMMIS na 60 dní
  • zcela zdarma
  • Žádný závazek Opravdu chceme pomoci, celá situace v hotelnictví a gastronomii se nás také dotýká. Jsme na jedné lodi. Aplikaci klidně využijte pouze na nastartování Vašeho provozu.
  • Plný přístup Nerozdáváme žádnou osekanou verzi. Dostanete plný přístup pro všechny. Stačí nám napsat seznam zaměstnanců, vše ostatní zařídíme my. Jednoduše, rychle, vzdáleně.
  • Od A do Z Rychlá, jednoduchá a efektivní komunikace mezi všemi zaměstnanci je alfou omegou, minulých pár týdnů bylo důkazem. Je na čase opět zmobilizovat tým a pustit se do boje! Nebude to jednoduché, ale my Vám pomůžeme.

Přínos COMMIS

Veškerá komunikace na jednom místě

Zapojte všechny zaměstnance odkudkoliv

Připravte neodolatelné nabídky

Rychle a efektivně delegujte práci

Buďte v obraze, mějte přehled o provozu

Už opět otevíráte. Buďte ještě rychlejší a profesionálnější!

Náš postoj

Petr Pičman, zakladatel společnosti Petr Pičman - zakladatel společnosti Commis Europe s.r.o.

Předchozí týdny byly pro obor HORECA přímo likvidační. Všichni víme, že následující měsíce budou velmi složité pro všechny, kteří situaci s vypětím sil přestáli a budou usilovat o opětovný rozjezd. Nejen, že jsme obratem po vládních opatřeních a s nimi spojených negativních ekonomických dopadů našim stávajícím klientům nabídli zvýhodněné čerpání našich služeb, ale rádi podpoříme i Vás!

Věříme, že COMMIS pro Vás bude opravdovou pomocí pro opětovné nastartování Vašich provozů. Budeme rádi, když tuto nabídku využijete a to ať již pouze po nutnou dobu, či se následně domluvíme na dlouhodobější spolupráci. Rozhodnutí bude jen na Vás.

Vážíme si pozitivních ohlasů z řad našich klientů, kterým COMMIS v této nelehké době významně pomáhá. Nechte si také pomoci. COMMIS je jediná komunikační aplikace v ČR zaměřená na Váš obor, která vznikla přímo v hotelovém provozu. Pokud máte zájem, ozvěte se nám. My už se postaráme o vše ostatní. Nechceme mrhat Vaším časem, který je v této době ještě důležitější než kdy jindy. Již brzy budete opět moci vítat další spokojené hosty a my se Vám s COMMIS budeme maximálně snažit pomoci dohnat astronomické ztráty.

S přáním jenom toho dobrého Petr Pičman.

Zpětná vazba z provozu

Vážíme si pozitivních ohlasů z řad našich klientů, kterým COMMIS v této době významně pomáhá.

Petr Čermák

Petr Čermák

ředitel MATRIX HOTELS s.r.o., hoteliér roku

V situaci, kdy byly hotely a restaurace uzavřeny a zaměstnanci byli doma a očekávali od svých šéfů informace o tom, co se děje a bude dít, byl COMMIS opravdu neocenitelným pomocníkem a i právě nyní se ukazuje komunikační schopnost a síla. V posledních týdnech se mi stal neocenitelným pomocníkem, díky kterému se mi daří předávat informace a hlavně řídit své zaměstnance nejen "na dálku" a také koordinovat jejich maximální nasazení v práci. Nyní konečně snad opět můžeme vítat další spokojené hosty. Děkuji za to, že ho mohu využívat!

FIRA Media

Ruku k dílu přikládá i náš partner FIRA Media, který Vám pomůže s webovou prezentací tak, abyste po krizi měli v pořádku i online a mohli Váš nový web využít jako další prodejní kanál. BEZ VSTUPNÍ INVESTICE.

Více informací