COMMIS - My neradíme, my konáme.

Chceme Vás maximálně podpořit!

Plná verze
COMMIS

ZDARMA

  • Novým klientům
  • jako pomoc nabízíme:
  • Přípravu aplikace COMMIS na míru
  • včetně školení Vašeho týmu, vše zcela zdarma.
  • COMMIS Vám neskutečně pomůže Opravdu chceme pomoci! Celá situace v hotelnictví a gastronomii se nás také dotýká. Jsme na jedné lodi. Proto Vám nabízíme přípravu aplikace na míru zcela zdarma včetně školení, při kterém, v krátké chvíli, detailně seznámíme celý Váš tým s aplikací COMMIS.
  • Žádné demo, či přikupování modulů Nerozdáváme žádnou osekanou verzi. Dostanete plný přístup pro všechny, včetně všech modulů pro plný provoz (rezervace prostor pro akce, checklisty pro údržbu, pro přípravu provozu, on-line přehled nad provozem). COMMIS navíc stále posouváme dál s ohledem na Vaše vyvíjející se potřeby. Za žádnou aktualizaci nikdy nic neplatíte a máte vždy tu nejnovější verzi aplikace.
  • Využijte COMMIS na maximum Konkurence je mnoho, počty hostů a výše tržeb dramaticky poklesly. Rozvážkové firmy si účtují vysoké provize. Spojte svůj tým i ty, kteří musí být nechtěně doma. Rychlá, jednoduchá a efektivní komunikace mezi všemi zaměstnanci je alfou omegou. Vymyslete nové produkty, nabídky, prodávejte, vše co dokážete vyrobit! Spojte síly díky COMMIS, odkudkoliv.

Přínos COMMIS

Veškerá komunikace na jednom místě!

Zaměsntanců v oboru HORECA je po Covidu extrémní nedostatek. Dejte jim nástroj, který jim ulehčí práci.

Překvapte hosty! Když se spojíte, dokážete vymyslet úžasné produkty a posouvat vaše služby o laťku výš!

Rychle a efektivně delegujte práci!

Buďte v obraze, mějte přehled o provozu kdykoliv a odkudkoliv!

Konečně zase můžete otevřít! Rozjeďte váš provoz opět na maximum! Maximalizujte tržby pomocí COMMIS!