Nejen aplikace i náš tým naplno pomáhá - Commis

Děkujeme vám za maximální důvěru a to, že vám všem můžeme nyní nejen díky naší aplikaci, ale i doplňkovou aktivitou maximálně pomáhat. Díky vyhlašování nejrůznějších podpůrných opatření s cílem pomoci zasaženým sektorům podnikání se totiž ukázalo, že můžeme mnohým z vás pomoci i v tomto ohledu.

Dotačních a podpůrných programů každý měsíc i týden rapidně přibývalo, a stejně tak tomu bylo i dotazů z řad podnikatelů, na co mají a nemají nárok, na jakou výši, jak vůbec žádosti vyplnit a podat. Musíme říct, že původní doplňková aktivita se přetvořila na pořádný zápřah. Ale my jsme rádi, že jsme vám i v tomto směru mohli (a stále můžeme) pomoci k alespoň nějaké nárokové finanční satisfakci v této náročné době. A velmi nás těší vaše zprávy a e-maily, ve kterých nám děkujete.

Poslední měsíce byly náročné, ale my jedeme dál a jsme rádi, že nepomáháme jenom oborům z řad HORECA, ale i živnostníkům a mnoha dalším, kteří se ve spleti dotačních výzev a legislativních podmínek nevyznají, což naprosto chápeme. Jsme připraveni pomoci i ostatním za individuálních podmínek. Neváhejte se na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete e-mailem na info@commis.cz.