Do nového týdne s novými funkcemi! - Commis

Již od pondělí 5.10.2020 budou mít všichni naši uživatelé zcela nové revoluční funkce. A je nám ctí, že opět naše funkce spouštíme na základě spolupráce s našimi klienty z řad restauratérů a hoteliérů napříč velikostmi provozu. A o co jde?

Nově budete mít k dispozici modul Checklisty. Ty vám pomohou s tím, že:

Váš tým už nebude muset v hlavě nosit to, co, kdy a jak často se připravuje, umývá, čistí a udržuje.

Checklist vyplníte – zapíšete např. každodenní postup či jednotlivé činnosti, které je třeba udělat, od příprav na denní provoz až po konečný úklid. Chytrý automatický checklist Vás poté pokaždé navede, co, kdy a jak je potřeba udělat.

COMMIS tak pomáhá nejen zaměstnancům tím, že nebudou muset nosit vše v hlavě a provoz bude o to efektivnější, ale snižuje tak i poruchovost vašich spotřebičů díky správné a pravidelné údržbě. Navíc nové pomocné síly, či brigádníky nebudete muset dlouho učit, co je potřeba každý den udělat. Dáte jim Checklist a ten už je povede krok za krokem!

Navíc jsme  pro celý trh spustili perfektně propracovaný rezervační systém pro rezervaci a správu prostor s individuálním nastavení, včetně databáze klientů a mnoho dalšího. Vše od přípravy akce až po její samotnou realizaci. Vše komplexně v COMMIS! Situace kolem COVID-19 nám sice nepřeje v organizaci akcí, ale snad jsme každým dnem blíže časům, kdy budou moci hotely a restaurace akce opět pořádat. Navíc asi nikdo si v té době nebude moci dovolit drahý a těžkopádný systém. V COMMIS budete mít vše k dispozici a navíc počty spokojených hostů budou růst.

Více detailních informací naši uživatelé brzy obdrží.

Nemáte ještě COMMIS? Nechtěli byste náhodou taky efektivně snížit provozní náklady v této těžké době? Kontaktujte nás!