COMMIS na jaře našim klientům pomohl. Pomůže i nyní! Jak? - Commis

Obor hotelnictví a pohostinství dostává jednu ránu za druhou, proto naše úsilí neopadá, naopak.

COMMIS maximálně obstál na jaře při nechvalně známé situaci, kdy veškeré provozovny byly uzavřeny. Všichni to máme v živé paměti.

Těší nás zpětná vazba klientů, kteří o to více si COMMIS na jaře oblíbili.  Aktuální situace nás ale netěší, dnes jsme opět v podobné situaci. Proto jsme tu s COMMIS, abychom vás opět podpořili.  My vám s COMMIS pomůžeme aktuální situaci přestát. Jak konkrétně?

  • Dáme vám k dispozici jeden jednoduchý nástroj, díky kterému budete ve spojení se všemi zaměstnanci (ti, kteří zbyli), na jednom místě a odkudkoli.

 

  • Úkolování, řízení, komunikace s personálem či samotné vedení lidí budete mít k dispozici ať již z domova, tak v práci. Nikoho tak nepostihne ani omezení otevírací doby, ani případná karanténa.

 

  • COMMIS máte k dispozici, jak ve vašem internetovém prohlížeči, tak v mobilní aplikaci.,

 

  • Spojte své síly, jde o živobytí. Nejen modul úkolů, sdílení novinek, či nápadů, ale především rychlý zásah v rámci snížení režijních nákladů na minimum. 

 

  • Spojte se, i vaši zaměstnanci mohou pomoci vymyslet něco, co vaše hosty přiláká, ať již musíte fungovat s velmi omezeným provozem.

Vyzkoušejte COMMIS na 45 dní zcela zdarma, bez závazku do budoucna.  Využijte nástroj na maximum, abyste tuto situaci přestáli a objevte potenciál COMMIS pro vás do budoucna. Nejen komplexní rezervační systém prostor pro konání akcí, vše od přípravy až po realizaci (až to v budoucnu bude možné, budete takový nástroj potřebovat). COMMIS toho umí ale mnohem víc. Např. zaučení personálu je otázkou vteřin, či automatizace každodenních příprav v provozu, či údržby spotřebičů pro eliminaci nákladů.

Nyní je potřeba udělat vše pro přežití a být připraven, až situace se opět zlepší. Kontaktujte nás!