Co pro vás máme v COMMIS nového? - Commis

Zdravíme všechny uživatele a uživatelky aplikace COMMIS!

Pevně doufáme, že každým dnem jsou ve vašem oboru o krůček blíž lepší zítřky, neboť nyní to opravu nemáte jednoduché.

Den 13.3.2020, kdy se dveře všech podniků na několik dlouhých týdnů zavřely, si nejspíš budeme pamatovat hodně dlouho asi my všichni.

V COMMIS to pro nás byl impuls ještě více pomoci a systém dopracovat.  Nebudeme tedy zdržovat, aktuálně přinášíme ještě více obrázků a méně slov:

Co je nového?

Přidali jsme vám systém filtrací napříč jednotlivými moduly:

  • Nový, propracovaný systém filtrací, který slouží pro ještě jednodušší vyhledávání přesně toho záznamu, který potřebujete. Stačí kliknout na tlačítko filtrace v daném modulu a vybrat co hledáte.

  • Jednotlivé záznamy napříč moduly je možné dále řadit dle libosti (viz horní lišta nad jednotlivými příspěvky; ať již dle data, jména aj.).

Zjednodušili jsem vám listování mezi záznamy, graficky uspořádali záložky a upravili sloupce informující o tom, komu jste odeslali záznam

  • Pro příklad poslouží modul úkoly, který se dělí na: přijaté, rozepsané, mnou zadané, archiv mých úkolů a archiv mnou zadaných úkolů.  Navíc listování ve starších záznamech, napříč všemi moduly, je nyní ještě jednodušší. Na jedno kliknutí.

  • Maximální přehled v odeslaných záznamech. Změna je provedena napříč všemi moduly.

Každý modul (informuj ostatní, úkoly, novinky, nápady a zlepšení) má nyní i svůj video manuál

  • Pokud si nejste jistí tím, jak s COMMIS v určitém modulu pracovat, popř. máte nového kolegu či kolegyni, pusťte si video manuál a vše bude hned jasné! Pokud si přejete sledovat manuál bez zvuku, i na to jsme připraveni. Stačí si zapnout titulky.

Zrychlené odesílání záznamů

  • Nyní už nemusíte při vytváření jakéhokoliv záznamu zadávat prioritu, automaticky se zadá nízká. Měnit můžete v případě potřeby. Navíc můžete jakýkoliv záznam odeslat pouze s názvem (bez uvedení detailního popisu) a to v případě, že jste si jistí, že příjemce daného záznamu vše jasně pochopí a vy potřebujete rychle předat informaci.

Nové rozšířené vyhledávání napříč systémem

  • Rozšířený vyhledávač slouží pro potřeby rychlejšího a přesnějšího nalezení požadovaných záznamů, např. od určitých kolegů či kolegyň. Vyzkoušejte si to sami, stačí kliknout na šipku v rámci vyhledávače.

Kompletní aktualizace mobilní aplikace pro Android a iOS

  • Samozřejmě veškeré funkce najdete v COMMIS i ve vašem telefonu nebo tabletu – kliknutím na třetí položku v menu, v plném rozhraní, jak jste zvyklí.
  • Navíc na základě referencí vás všech jsme upravili celou aplikaci tak, aby byla ještě rychlejší, jednodušší a lépe se vám v ní pracovalo. Bez nových složitých funkcí. Brzy se aplikace již objeví v Google Play a App Store. Stačí pár dní vyčkat a aplikace se vám aktualizuje zcela automaticky.

Navíc jsme provedli několik grafických úprav napříč celým systémem, které určitě oceníte!

Chcete se nás na něco zeptat? Něco vám v systému schází nebo s něčím máte problém? Něco nefunguje, jak má?

Neváhejte nás kontaktovat, ať již na e-mailu info@commis.cz, nebo na tel: 728 150 549. Na systému dále pracujeme a těšíme se, až vám představíme další novinky.

Popř. jsme online i zde na našem novém webu www.commis.cz ! My jsme tu pro vás.  Zdraví tým COMMIS.